Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego
Aktualności

TOP 5 kursów dla babci i dziadka

Data dodania: 2019-01-11 12:36:34Nasze babcie i dziadkowie uwielbiają spędzać czas w internecie. Czytają, sprawdzają, oglądają. Mogą też się uczyć i rozwiązywać testy, a potem chwalić swoim wnuczętom dyplomami z ukończonych szkoleń. Kursy online są fantastycznymi pomysłami na prezent z okazji DNIA BABCI I DZIADKA, ponieważ dają naszym kochanym dziadkom i babciom radość uczenia się, bycia na bieżąco i dumę z siebie samych. Na naukę nigdy nie jest za późno, a kursy online to dla seniorów doskonałe rozwiązanie także ze względów praktycznych. Nie muszą nigdzie dojeżdżać, nasza platforma e-learningowa jest intuicyjna i łatwa w obsłudze, a rozwiązywane testy formą ćwiczeń umysłu. SAME ZALETY! 
Wśród naszej bogatej oferty szkoleń, wybraliśmy 5 kursów, które naszym zdanie, mogą szczególnie ucieszyć i babcie, i dziadków!

Czytaj całość

Aktualne promocje

Data dodania: 2019-01-08 10:54:06Zapraszamy do skorzystania z aktualnych promocji na wybrane kursy online.
Promocja dostępna będzie do 22 stycznia 2019.

Czytaj całość

Czym właściwie jest rozwój osobisty?

Data dodania: 2018-11-28 11:02:48Chcesz być bardziej zmotywowany, chcesz być bardziej pewny siebie, chcesz lepiej dogadywać się z innymi? Chcesz pracować nad własnym rozwojem? Nasz najnowszy kurs „Rozwój osobisty” to ku temu pierwszy krok. Udział w nim nie sprawi, że staniesz się nowym człowiekiem. Z pewnością jednak zainspiruje i zmotywuje Cię do pracy nad sobą. Uświadomisz sobie, że wszystko jest możliwe, a wszelkie bariery i blokady można skutecznie pokonać. Ten kurs ma za zadanie otworzyć Twój umysł

 

Czytaj całość

Rozmowa z autorem kursu "Podstawy seksuologii"

Data dodania: 2018-11-05 09:51:48
Czy seksualność oznacza aktywność seksualną?, Czy seksuologia jest "na topie"?, Po co chodzi się do seksuologa?
- na te i inne pytania odpowiada Dariusz Pysz-Waberski - autor naszego najnowszego kursu "Podstawy seksuologii". Zapraszamy do lektury.

Czytaj całość

Trychologia - przyszłościowa dziedzina

Data dodania: 2018-09-09 17:17:29Jeszcze do niedawna trychologia stanowiła jeden z przedmiotów na studiach kosmetycznych. Dzisiaj uczelnie wprowadzają studia podyplomowe na tym kierunku. W każdym większym mieście Polski znaleźć można gabinet trychologa, zabiegi trychologiczne wzbogacają ofertę salonów fryzjerskich i kosmetycznych.
To wszystko sprawia, że specjaliści w tym zakresie są potrzebni i poszukiwani.

Czytaj całość