Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego

Aktualności

Nowe promocje na koniec listopada!

Data dodania: 2021-11-22 14:29:30
Witamy w Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu!
 

Czytaj całość

Szokująca prawda o diecie w kosmetyce!

Data dodania: 2021-10-07 12:59:29Czy wiesz, że to, jak odżywiają się Twoi klienci i Twoje klientki ma ogromne znaczenie dla ich wyglądu, a tym samym dla Twojej pracy?
Że nie wystarczy tylko pić wodę i stosować tonę kosmetyków pielęgnujących i zabiegów upiększających?

Czytaj całość

Projektowanie treningów poznawczych - czy pamięć można wyćwiczyć?

Data dodania: 2021-06-16 13:37:00Czy spotkałeś się kiedyś z takim zagadnieniem, jak trening pamięci? Czy wiesz, że pamięć jest jedną z funkcji poznawczych ludzkiego umysłu? Codziennie dociera do nas tysiąc różnych informacji i coraz częściej zdarza się, że zapominamy o najważniejszych z nich. Okazuje się, że nasza pamięć działa podobnie jak mięśnie – tylko systematyczny „ruch” sprawi, że będzie ona w doskonałej kondycji. W taki sposób zachowują się również inne funkcje poznawcze: spostrzeganie, uwaga i rozumowanie. Najnowszy kurs "Projektowanie treningów poznawczych w grupach osób w wieku senioralnym" porusza te ważne zagadnienia i odpowiada na pytania o zasady skutecznego konstruownia i prowadzenia treningów pamięci dla seniorów.

Czytaj całość

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.