Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego

O nas

Harv Eker

Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają, ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą.

- Harv Eker -

Cześć!

Cieszymy się, że jesteś z nami! Wspieramy tych, którzy tak jak Ty, chcą iść do przodu! Przygotowujemy dla Ciebie kursy online – porządną dawkę wiedzy i inspiracji, które wykorzystasz na co dzień.

Serwujemy je tak, jak lubisz: przejrzyście posegregowane informacje, omówione przystępnym językiem, przedstawione w miły dla oka sposób.

Na Twoich warunkach

Nauka z nami to sama przyjemność i zero stresu. Nigdzie nie dojeżdżasz, bo kurs możesz rozpocząć od razu po zakupie. Na dowolnym urządzeniu, o każdej porze dnia i nocy. Sam decydujesz o tempie nauki i rozwiązywania testów.

Z naszym wsparciem

Już tysiące kursantów przekonało się, że poszerzanie kompetencji właśnie z nami jest dobrym wyborem. Uczysz się zdalnie, ale jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji i wspieramy Cię na każdym etapie nauki.

Zobacz opinie naszych kursantów

2015

nauczamy już 7 lat

111

kursów w ofercie

29 188

kursantów

Jesteśmy Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego.

Kliknij tutaj, aby przejść do naszego wpisu w Rejestrze Szkół i Placówek Oświatowych.


Zobacz jak dbamy o jakość naszych usług:

Od 2015 roku jesteśmy wpisani do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych prowadzonego przez Ministra Edukacji i Nauki  pod  numerem 129310.
RSPO, czyli Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych to moduł Systemu Informacji Oświatowej (SIO), który zawiera informacje o wszystkich, aktualnie działających szkołach i placówkach oświatowych w Polsce.

Od 2019 roku jesteśmy wpisani do Bazy Usług Rozwojowych jako podmiot świadczący usługi rozwojowe z dofinansowaniem nawet do 80% wartości szkolenia. Zostaliśmy pozytywnie zweryfikowani przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości na podstawie określonych standardów kształcenia. Nie każda instytucja szkoleniowa może pochwalić się takim dokonaniem.

Od 2019 r. posiadamy certyfikat jakości SUS 2.0. dzięki czemu możemy pochwalić się najwyższym standardem kształcenia ustawicznego. Co roku ten certyfikat jest odnawiany co oznacza, iż nie spoczywamy na laurach i coraz podnosimy nasze standardy. Dzięki temu wyróżniamy się na tle naszej konkurencji jako ceniona i rzetelna jednostka kształcenia ustawicznego.

Od 2021 r. jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, prowadzonego przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy, dzięki czemu można skorzystać z naszych usług za pośrednictwem wspominanego Urzędu na zasadzie refundacji kosztów szkolenia.

CRP we Wrocławiu Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt.” Rozwój spółki CRP we Wrocławiu poprzez wejście na nowe rynki zagraniczne”

Celem projektu jest rozwój firmy CRP we Wrocławiu sp. z o .o. poprzez internacjonalizację w oparciu o wdrożenie nowego modelu biznesowego.

Dofinansowanie projektu z UE: 450 232.62 zł

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.