Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego

Dla firm i instytucji

Reprezentujesz firmę, instytucję publiczną lub organizację pozarządową?
Świetnie. Przejdźmy prosto do konkretów. :)

Co możemy dla Ciebie zrobić?

img-1

Zrealizować od ręki kurs lub kursy online, które możesz wybrać z naszej oferty dostępnej w dziale Kursy, po których każdy z uczestników otrzyma dyplom i tzw. zaświadczenie MEN.

img-2

Zbadać i zrozumieć potrzeby szkoleniowe Twojej organizacji, a następnie zrealizować potrzebne szkolenie lub cykl szkoleń – w formie online lub tradycyjnie - na sali szkoleniowej.

Jakie mamy doświadczenie?

 • Po nasze kursy często sięgają pracownicy instytucji samorządowych, placówek oświatowych, poradni terapeutyczno-pedagogicznych, DPS-ów i urzędów
 • Współpracujemy z organizacjami pożytku społecznego, które każdego dnia zmieniają świat na lepsze. Kształci się z nami kadra, wolontariusze, a także sami beneficjenci fundacji i stowarzyszeń
 • Realizujemy kursy i szkolenia grupowe dla pracowników firm sektora prywatnego z różnych branż

2015

nauczamy już 6 lat

97

kursów w ofercie

20 802

kursantów

Dlaczego warto postawić właśnie na nas?

Podczas realizacji kursów online oddelegowujemy Indywidualnego opiekuna grupy, który czuwa nad przebiegiem nauki, wspiera uczestników na każdym etapie użytkowania platformy e-learningowej i jest w stałym kontakcie z działem HR czy koordynatorem projektu po stronie organizacji. Przygotowujemy Raporty aktywności i ocen kursantów.

W naszych szkoleniach tradycyjnych (offline) szczególny nacisk kładziemy na to, aby szkolenie było angażujące ale nie męczące. Mamy swoich sprawdzonych trenerów, a same szkolenia często przyjmują formę warsztatów – uczestnicy uczą się przez głównie przez działanie, a nie słuchanie. Kładziemy nacisk na to, aby szkolenie odbywało się w urokliwym miejscu, dbamy o szczegóły logistyczne i aspekt integracyjny.

Ponadto:

 • ico-1

  Oferujemy atrakcyjne rabaty na kursy online (minimum 5 uczestników)

 • ico-2

  Dla instytucji publicznych wystawiamy faktury z odroczonym terminem płatności i pomagamy w uzupełnianiu potrzebnych dokumentów

 • ico-3

  Umożliwiamy indywidualną lub zbiorczą wysyłkę dokumentów potwierdzających ukończenie kursów i szkoleń (pod wskazany adres)

Jesteśmy Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego.

Kliknij tutaj, aby przejść do naszego wpisu w Rejestrze Szkół i Placówek Oświatowych.


Zobacz jak dbamy o jakość naszych usług:

Od 2020 r. jesteśmy wpisani jako członek Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami prawa, wiemy o planach „systemowych”, regulacjach i ciekawych konkursach unijnych. Każdy członek wspomnianej organizacji działa na podstawie Kodeksu Dobrych Praktyk, który określa preferowane zachowania i postawy z punktu widzenia dobrego imienia branży, obowiązującego prawa, fundamentalnych zasad funkcjonowania środowiska i ochrony interesów branży.

Od 2019 roku jesteśmy wpisani do Bazy Usług Rozwojowych jako podmiot świadczący usługi rozwojowe z dofinansowaniem nawet do 80% wartości szkolenia. Zostaliśmy pozytywnie zweryfikowani przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości na podstawie określonych standardów kształcenia. Nie każda instytucja szkoleniowa może pochwalić się takim dokonaniem.

Od 2019 r. posiadamy certyfikat jakości SUS 2.0. dzięki czemu możemy pochwalić się najwyższym standardem kształcenia ustawicznego. Co roku ten certyfikat jest odnawiany co oznacza, iż nie spoczywamy na laurach i coraz podnosimy nasze standardy. Dzięki temu wyróżniamy się na tle naszej konkurencji jako ceniona i rzetelna jednostka kształcenia ustawicznego.

Od 2021 r. jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, prowadzonego przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy, dzięki czemu można skorzystać z naszych usług za pośrednictwem wspominanego Urzędu na zasadzie refundacji kosztów szkolenia.

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.