Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego

Kosmetologia estetyczna

O kursie:
Kosmetologia estetyczna skupia się na aspekcie wyglądu zewnętrznego, wizerunku, estetyki, samopoczucia, widocznych zmian w skórze oraz odczuwanym przez pacjenta dyskomfortem w jakości życia. Pacjent, który poddaje się zabiegom kosmetologii estetycznej pragnie nie tylko poprawić swój wygląd, ale też samopoczucie psychiczne i zwiększyć pewność siebie. Kosmetolog, który wykonuje takie zabiegi, w pewnym sensie powinien być też psychologiem który wysłucha pacjenta, podbuduje jego poczucie własnej wartości, a także uświadomi, go, że jesteśmy piękni, gdy czujemy się piękni, a nasza ocena własnej atrakcyjności nie powinna być ściśle uzależniona od oceny innych osób. Kurs jest adresowany do osób zainteresowanych kosmetologią, osób pracujących na stanowiskach kosmetycznych jak również osób zainteresowanych branżą kosmetyczną, urodą i zdrowiem. Celem kursu jest zapoznanie z zadaniami i możliwościami kosmetologii estetycznej, zdobycie wiedzy na temat prawidłowego doboru zabiegów, ich zastosowań i przeciwwskazań.
UWAGA: Wydanie zaświadczenia o ukończeniu kursu nie jest jednoznaczne z uzyskaniem kwalifikacji w danym zawodzie.
Podczas kursu zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu:
 • zabiegów w kosmetologii estetycznej, wskazania i przeciwwskazania;
 • doboru zabiegów do potrzeb pacjentów;
 • składu substancji, gotowe koktajle;
 • przebiegu zabiegów kosmetycznych;
 • zaleceń po zabiegach;
 • roli kosmetologa w leczeniu nadwagi i otyłości.
Spis modułów:

 • Moduł 1: Peelingi medyczne
 • Moduł 2: Mezoterapia
 • Moduł 3: Substancje wypełniające i liftingujące w medycynie estetycznej
 • Moduł 4: Laseroterapia w medycynie estetycznej
 • Moduł 5: Kosmetyczne metody wspomagania odchudzania
KURS ONLINE
dostępny od razu po zakupie
270 zł Kupuję >
Czas trwania kursu: 30 godzin i
Kupując u nas zyskujesz:

Obszerne materiały

Fachową wiedzę

Zaświadczenie MEN

Prestiżowy dyplom

Inne kursy z kategorii:
„Kursy kosmetyczne”

Po ukończeniu kursu otrzymasz:
 • zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19.03.2019r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 652) Uwaga: Zaświadczenie nie daje uprawnień do wykonywania zawodu. Nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa dla wykonywania zawodu.
 • dyplom
Dyplom
Wszystko w porządku. Materiały bardzo jasne i czytelne. Jednak kurs jest dla osób które styczność z kosmetologia już mieli. Co do procedury dyplomów jeszcze nic nie wiem. Czekam na paczkę :))
Szybko, sprawnie i na temat
Bardzo przydatna wiedza. Rodzaj testów banalny jak by nawet ktoś się nie uczył to by zdał.
Polecam wykonać ten kurs bardzo dużo obszernej wiedzy
Dzękuję za naukę! Polecam
Bardzo polecam kursy wiedz konkretna nauka przyjemna
Bardzo dobrze przygotowany materiał, polecam
Bardzo fajny kurs, dobrze zbierający podstawy.
Katarzyna, Gródek nad Dunajcem
starstarstarstarstar
Chcialabym bardzo podziękować za wspanialy kurs,dzięki któremu odświeżyłam wiadomości z zakresu kosmetologii estetycznej, kurs napisany przejrzyscie z duża dawką szczególowej wiedzy. Platforma bardzo wygodna do obslugi. Sama przyjemność uczenia się. Polecam wszystkim ,sama tez znów skorzystam.
Ciekawe i przydatne szkolenie
Pełen profesjonalizm! Materiały bardzo ciekawe, pomocne. Polecam!!!
Sprawnie i bezproblemowo. Kurs zawiera podstawowe informacje, jest przydatny dla osób, które już posiadają pewną wiedzę i potrzebują jej usystematyzowania, spięcia klamrą jaką jest uzyskanie zaświadczenia. Dla osób, które nie posiadają żadnej wiedzy i dopiero zaczynają interesować się kosmetologią może być zbyt pobieżny i niekompletny. Ja finalnie jestem bardzo zadowolona.
Angelika, Bodzentyn
starstarstarstarstar
Polecam, wiedzą w pigolce
Valentyna, Wrocław
starstarstarstarstar
Polecam ten kurs, jest bardzo zadowolona
Super przejrzyste informacje i materiały do nauki , duży zakres wiedzy i potrzebnych wiadomości. Testy sprawne i dobrze podsumowujące wiedzę ️ Jestem bardzo zadowolona z kursu oraz sprawnych odpowiedzi emailowych na każde moje pytanie. Polecam każdemu !! Bardzo przydatna wiedza

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.