Trychologia Kurs online z certyfikatem - Centrum Rozwoju Personalnego

Trychologia

O kursie:
Trychologia to interdyscyplinarna dziedzina wiedzy zajmująca się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób włosów oraz skóry owłosionej głowy. Celem niniejszego kursu jest poszerzenie oraz ugruntowanie wiedzy na temat włosów oraz omówienie szeregu najistotniejszych zagadnień związanych z zaburzeniami w obrębie owłosionej skóry głowy. Jest przygotowaniem teoretycznym kosmetologów oraz innych specjalistów z branży beauty do wykonywania zawodu trychologa. Kurs adresujemy w szczególności kosmetologom i fryzjerom, którzy chcą wprowadzić do swojej oferty zabiegi z zakresu trychologii, a także studentom kosmetologii, słuchaczom szkół kosmetycznych i pracownikom firm kosmetycznych, którzy chcą poszerzyć wiedzę z zakresu zaawansowanych metod pielęgnacji owłosionej skóry głowy.
UWAGA: Wydanie zaświadczenia o ukończeniu kursu nie jest jednoznaczne z uzyskaniem kwalifiikacji w danym zawodzie.
Obszary wiedzy i zagadnienia, które zgłębisz to:
 • anatomii i fizjologii owłosionej skóry głowy;
 • uszkodzeń i wad rozwojowych włosów;
 • najpopularniejszych chorób włosów;
 • łysienia - przyczyny, leczenie;
 • zabiegów trychologicznych;
 • trichoterapii domowej.
Spis modułów:

 • Moduł 1: Anatomia i fizjologia owłosionej skóry głowy
 • Moduł 2: Choroby włosów
 • Moduł 3: Łysienie
 • Moduł 4: Trychologia kosmetyczny
 • Moduł 5: Pozazabiegowe metody wykorzystywane w trychologii
KURS ONLINE
dostępny od razu po zakupie
320 zł
150 zł
Kupuję >
Czas trwania kursu: 30 godzin i
Kupując u nas zyskujesz:

Obszerne materiały

Fachową wiedzę

Zaświadczenie MEN

Prestiżowy dyplom

Inne kursy z kategorii:
„Kursy kosmetyczne”

Po ukończeniu kursu otrzymasz:
 • zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19.03.2019r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 652) Uwaga: Zaświadczenie nie daje uprawnień do wykonywania zawodu. Nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa dla wykonywania zawodu.
 • dyplom
 • Ukończenie kursu jest równoznaczne z rozwiązaniem testów sprawdzających dołączonych do modułów, (każdy test z wynikiem min. 70% pozytywnych odpowiedzi), a także udzieleniem poprawnej odpowiedzi pisemnej na pytanie otwarte w ostatnim module kursu.
Dyplom
Ewa, Warszawa
starstarstarstarstar
Kompetentna i bardzo sprawna obsługa. Kurs trychologiczny na wysokim poziomie, konkretna wiedza, całość wygodnie podzielona tematycznie, na moduły. Nie zabrakło ciekawostek. Polecam!
Jadwiga, tarnow
starstarstarstarstar
fajnie opisane zagadnienia punkt po punkcie ciekawe przydatne informacje dziekuje bardzo na pewno polece wasze szkolenie i do szybkiego nastepnrgo szkomenia
Polecam
Anita, Dydnia
starstarstarstarstar
Ogólnie, fajnie szkolenie bardzo dużo wiedzy. Polecam
Daria, Zielona Góra
starstarstarstarstar
Bardzo fajny kurs, daje ogromną dawkę wiedzy. Okres 3 miesięczny jest mocno wydłużony, bez problemu zaliczyć wszystkie moduły można w około 1.5 miesiąca. Polecam bardzo serdecznie, jedno co mnie irytowało, to że wiele pojęć musiałam googlować. Moim zdaniem wyjaśnione powinny być przed rozpoczęciem danego działu, żeby rozumieć najzwyczajniej w świecie to, co aktualnie jest czytane, ale to już jest mocne czepianie szczegółów. Tak to całość na ogromny plus :)))
Tomasz, Wał-Ruda
starstarstarstarstar
Kształcenie na najwyższym poziomie.
Nataliia, Katowice
starstarstarstarstar
Świetny kurs dla poszerzenia wiedzy teoretycznej. Polecam.
Magdalena, Wiry
starstarstarstarstar
Przedstawiony materiał zawiera skondensowaną wiedzę trychologiczną, która jest odpowiednia dla początkujących osób.
Super
Joanna, Wąbrzeźno
starstarstarstarstar
Polecam kurs., konkretne informacje z dziedziny trychologii.
Najwyższa jakość. Szkolenie wnoszące ogromną wartość. Obsługa klientka na najwyższym poziomie. Polecam i już idę po więcej.
Jarosław, Opalenica
starstarstarstarstar
Fachowa, przejrzysta wiedza.
Danuta, Poraj
starstarstarstar
Jest to kurs dla tych co chcą chyba szybko skończyć dany kierunek. Jeśli chce się czegoś człowiek nauczyć to trzeba dużo siedzieć samemu na internecie by zdobyć więcej informacji. Tak to kurs okej
Patrycja, Święcice
starstarstarstarstar
Z kursu jestem bardzo zadowolona! Sporo przydatnej wiedzy jak i zagadnień. Na plus też jest to iż materiały można przerobić w dowolnym oraz korzystnym dla nas momencie. W przyszłości na pewno skorzystam jeszcze z innych oferowanych kursów!
Teresa, Hrubieszów
starstarstarstarstar
Bardzo fajny kurs, wszystko jasno wytłumaczone. Polecam

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.