Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach Kurs z certyfikatem - Centrum Rozwoju Personalnego

Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach

O kursie:

Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach (TSR) skupia się na poszukiwaniu rozwiązań, a nie na analizie problemu czy deficytów klienta. Ten model terapii sprawdza się zarówno w terapii zaburzeń psychicznych, jak i terapii uzależnień. Wiedza na temat TSR przekazana w kursie znajdzie zastosowanie w pracy nauczycieli, pedagogów, psychologów, terapeutów oraz wszystkich osób zainteresowanych wykorzystaniem własnego potencjału dla wprowadzania pozytywnych zmian w życiu. 
UWAGA: Wydanie zaświadczenia o ukończeniu kursu nie jest jednoznaczne z uzyskaniem kwalifikacji w danym zawodzie.

Kurs opracowała mgr Ewelina Prędka-Pawlun, psycholog, terapeutka pracująca w nurcie TSR. Prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu technik rozwoju osobistego. Autorka artykułów z dziedziny psychologii procesów poznawczych.

Podczas kursu zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu:
 • założeń i filozofii TSR;
 • relacji terapeutycznych;
 • technik terapeutycznych stosowanych w TSR;
 • zastosowania TSR w pracy z dziećmi i młodzieżą, w psychiatrii i psychologii, leczeniu uzależnień oraz rozwoju osobistym;
 • praktycznych aspektów pracy terapeuty TSR.
Spis modułów:

 • Moduł 1: Wprowadzenie do TSR
 • Moduł 2: Podstawowe pojęcia TSR
 • Moduł 3: Techniki terapeutyczne
 • Moduł 4: Zastosowanie TSR
 • Moduł 5: Przykład sesji terapeutycznej
KURS ONLINE
dostępny od razu po zakupie
340 zł Kupuję >
Czas trwania kursu: 30 godzin i
Mogą Cię też zainteresować kursy:
Kupując u nas zyskujesz:

Obszerne materiały

Fachową wiedzę

Zaświadczenie MEN

Prestiżowy dyplom

Inne kursy z kategorii:
„Psychologia i rozwój osobisty”

Po ukończeniu kursu otrzymasz:
 • zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19.03.2019r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 652) Uwaga: Zaświadczenie nie daje uprawnień do wykonywania zawodu. Nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa dla wykonywania zawodu.
 • dyplom
 • Ukończenie kursu jest równoznaczne z rozwiązaniem testów sprawdzających dołączonych do modułów, (każdy test z wynikiem min. 70% pozytywnych odpowiedzi), a także udzieleniem poprawnej odpowiedzi pisemnej na pytanie otwarte w ostatnim module kursu.
Dyplom
Profesjonalna wiedza
MATERIAŁY PODANE NAPRAWDĘ W PRZYSTĘPNY I ZROZUMIAŁY SPOSÓB JASNE, KLAROWNE I NAPRAWDĘ ŻYCIOWO PRZYDATNE. POLECAM
Świetny kurs polecam wszystkim, forma bardzo dogodna.
Bardzo ciekawe i kompetentnie przygotowane kursy polecam
Bardzo przyjazna i profesjonalna forma kształcenia i podnoszenia swoich kwalifikacji. Materiał przygotowany przejrzyście co ułatwia zapamiętywanie. Uczysz się kiedy chcesz, ile chcesz i czego chcesz. Obsługa kształcenia bardzo sprawna. Szybkie sprawdzanie prac zaliczeniowych. Wszystko zgodnie z umową . Jestem bardzo zadowolona. To już mój trzeci kurs i nie mam najmniejszych zastrzeżęń. Może jeszcze za jakiś czas wrócę i chętnie podejmę kolejne kształcenie. Dziękuję za tak przyjazną formę zdobywania nowej wiedzy i umiejętności :)
Polecam.
Polecam z całego serca CRP we Wrocławiu !!!!
Materiały do pracy opracowane konkretnie. Każdy pracuje w swoim tempie, kiedy ma czas. Kurs bardzo mi się przyda. Bardzo dziękuję za cenną wiedzę.
Wysoki poziom przekazania wiedzy, materiały bardzo treściwe. Polecam bardzo!!!
Kurs spełnił moje oczekiwania
Poszukiwałam inspiracji do szerszego spojrzenia na proces doradzania, w którym budowanie relacji z radzącym się, zadawanie pytań w toczącej się rozmowie oraz formułowanie informacji zwrotnej jest bardzo trudne i wymaga ciągłego poszerzania posiadanego warsztatu pracy. Kurs TSR idealnie wpisał się swoją treścią w moje potrzeby, jako doradcy. Ciekawy materiał, przydatna wiedza w pigułce. Bardzo dziękuję organizatorom. Irena Zaczkiewicz-Kląskała doradca zawodowy
Bardzo dobrze skonstruowany kurs. Pigułka wiedzy wraz z przykładami sesji. Bardzo polecam!!! Jako wstęp do poznania TSR-u jak najbardziej.
Jak na kurs internetowy bardzo fajnie skonstruowany. Polecam
Świetny kurs i bardzo fajna formuła nauki. Można się uczyć we własnym trybie i czasie. Polecam!
Kurs pomógł uporządkować elementarną wiedzę z zakresu TSR.
Warto z tego skorzystać.

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.