Kurs Aromaterapia - Centrum Rozwoju Personalnego

Tajniki aromaterapii

O kursie:
Aromaterapia to dział medycyny alternatywnej. Lecznicze i pielęgnacyjne właściwości olejków aromatoterapeutycznych wykorzystywano już w starożytności. Dziś ponownie wracają do łask i zyskują coraz większą popularność w domowych apteczkach, jak i w specjalistycznych terapiach medycznych. Choć aromaterapia wydaje się dziedziną prostą, prowadzenie kuracji z użyciem olejków eterycznych musi być podparte olbrzymią wiedzą i doświadczeniem. Wszystko ze względu na bardzo skomplikowany skład substancji lotnych, wywołujący odmienne reakcje w zależności od indywidualnych cech pacjenta. Nasz kurs aromaterapii klinicznej zatytułowany „Tajniki aromaterapii” to zbiór istotnych informacji dotyczących sposobów kuracji za pomocą olejków eterycznych. Jego celem jest przedstawienie, na czym polega ta dziedzina medycyny naturalnej, jakie zasady należy stosować i jakich technik używać. Kurs aromaterapii online jest skierowany do osób zajmujących się aromaterapią hobbystycznie oraz pracujących w zakładach kosmetycznych i SPA.
UWAGA: Wydanie zaświadczenia o ukończeniu kursu nie jest jednoznaczne z uzyskaniem kwalifikacji w danym zawodzie.
Podczas kursu zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu:
 • technik aromaterapeutycznych;
 • działania wybranych olejków eterycznych;
 • tworzenia kompozycji zapachowych;
 • kuracji pielęgnacyjnych z wykorzystanie olejków.
Spis modułów:

 • Moduł 1: Aromaterapia – wprowadzenie
 • Moduł 2: Zasady aromaterapii
 • Moduł 3: Wybrane olejki eteryczne
 • Moduł 4: Kompozycje olejków eterycznych
 • Moduł 5: Kuracje pielęgnacyjne
KURS ONLINE
dostępny od razu po zakupie
270 zł Kupuję >
Czas trwania kursu: 30 godzin i
Mogą Cię też zainteresować kursy:
Kupując u nas zyskujesz:

Obszerne materiały

Fachową wiedzę

Zaświadczenie MEN

Prestiżowy dyplom

Inne kursy z kategorii:
„Kursy hobbystyczne”

Po ukończeniu kursu otrzymasz:
 • zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19.03.2019r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 652) Uwaga: Zaświadczenie nie daje uprawnień do wykonywania zawodu. Nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa dla wykonywania zawodu.
 • dyplom
 • Ukończenie kursu jest równoznaczne z rozwiązaniem testów sprawdzających dołączonych do modułów, (każdy test z wynikiem min. 70% pozytywnych odpowiedzi), a także udzieleniem poprawnej odpowiedzi pisemnej na pytanie otwarte w ostatnim module kursu.
Dyplom
Tomasz, Wał-Ruda
starstarstarstarstar
Czas spędzony podczas tego kursu to czysta radość.
Wioleta, Legionowo
starstarstarstarstar
Kurs dał mi podstawy aby dalej rozwijać swoje zainteresowania w obszarze aromaterapii. Ogólnie bardzo przejrzysty kurs, wiedza bardzo uporządkowana. Miło spędzony czas na kursie.
Karolina, Tarnów
starstarstarstarstar
Aktualnie kurs ten nie nazywa się dla mnie tajniki aromaterapii, ponieważ te właśnie tajniki poznałam w znakomicie i przystępnie przygotowany sposób.
Ciekawie i rzetelnie podana wiedza. Forma pozwala na szybkie zapamiętanie i utrwalenie prezentowanych treści.To kolejny kurs, z którego jestem zadowolona.
Bardzo łatwa w obsłudze platforma, przyjazne zaliczenie kursu.
Magdalena, Poznań
starstarstarstarstar
Przyjemna tematyka podana w przystępnej formie. Szybki kontakt i sprawna obsługa kursu.
Mirella, Kostrzyn nad Odrą
starstarstarstar
Zredagowane treści przekazane w bardzo przystępnej formie. Obsługa platformy kursowej czytelna i łatwa. Polecam dla chcących rozwijać umiejętności ogólne i osobiste kompetencje. Świetne uzupełnienie wiedzy.
Monika, Grębków
starstarstarstarstar
Dziękuję za kurs. Jestem zadowolona. Polecam.
kurs jest prosty i łatwy do zrozumienia
Jestem bardzo zadowolona z kursow i chetnie korzystam z kolejnych. Polecam!
Małgorzata, Częstochowa
starstarstarstarstar
Kurs ciekawie przygotowany - materiał rzeczowy, dający konkretne i bardzo ważne informacje. Wiedzę zdobytą w trakcie kursu będę wykorzystywać w praktyce.
Łatwy dostęp do materiałów, ciekawe zagadnienia polecam
Bardzo dobry kurs! Polecam!
Izabella, Warszawa
starstarstarstarstar
Moim zdaniem dobrze teoretycznie przygotowany kurs. Wyraźnie opisane wszelkie zagadnienia i różne ciekawostki . Temat wyczerpujący , super naprawdę .
Doskonały kontakt z organizatorem. Szczerze polecam
Bardzo fajny kurs. Gorąco polecam

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.