Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego

Moje dziecko jest wyjątkowe - trening kompetencji rodzicielskich

O kursie:
Rodzice uczą się swojej roli przez całe życie. Dzieci dojrzewają, świat i wszystkie prawa nim rządzące „pędzą do przodu”. Kompetencje rodzicielskie, te wszystkie pozytywne umiejętności ułatwiające wywiązywanie się z rodzicielskich obowiązków, należy ciągle rozwijać. Realizowanie codziennych zadań wychowawczych wobec swoich dzieci jest zadaniem trudnym. Jest to praca dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, jednakże praca możliwa do wykonania i niezbędna. Starania rodziców ułatwiają dzieciom funkcjonowanie teraz, start w dorosłość oraz przygotowują do radzenia sobie w życiu, w przyszłości. Niniejszy kurs opracowany został  z myślą o pogłębianiu kompetencji rodzicielskich. Adresujemy go w szczególności rodzicom, którzy borykają się z problemami wychowawczymi i szukają wsparcia, rodzicom objętym nadzorem kuratora, a także wszystkim osobom zainteresowanym pogłębieniem umiejętności z zakresu opieki i wychowywania.

UWAGA: Wydanie zaświadczenia o ukończeniu kursu nie jest jednoznaczne z uzyskaniem kwalifikacji w danym zawodzie.

Opinia prawna

Zastanawiasz się, czy zaświadczenie potwierdzające ukończenie naszego kursu będzie respektowane przez Sąd zobowiązujący do ukończenia warsztatów kompetencji rodzicielskich (wychowawczych)?

Zapoznaj się z opinią prawną, która potwierdza, że ukończenie kursu „Moje dziecko jest wyjątkowe – trening kompetencji rodzicielskich” może zostać uznane przez Sąd.

Opinię przeczytasz, otwierając plik PDF zamieszczony poniżej.

Podczas kursu zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu:
 • rozpoznawania potrzeb i uczuć dziecka w różnych sytuacjach życiowych;
 • radzenia sobie z nieprzyjemnymi uczuciami u siebie i dzieci;
 • poprawnego prowadzenia dialogu w rodzinie;
 • wzbudzania poczucia własnej wartości u dziecka;
 • umiejętnego stawiania granic i wymagań dzieciom.
Spis modułów:

 • Moduł 1: Idea „post-nowego” wychowania
 • Moduł 2: Wrażliwość rodziców na potrzeby i uczucia dzieci
 • Moduł 3: „Dzieci i ryby głosu nie mają” czyli umiejętność aktywnego słuchania
 • Moduł 4: Budowanie poczucia własnej wartości u dziecka
 • Moduł 5: „Kochaj, ale mądrze” - stawianie granic i wymagań dzieciom
KURS ONLINE
dostępny od razu po zakupie
340 zł Kupuję >
Czas trwania kursu: 30 godzin i
Kupując u nas zyskujesz:

Obszerne materiały

Fachową wiedzę

Zaświadczenie MEN

Prestiżowy dyplom

Inne kursy z kategorii:
„Edukacja, kompetencje rodziców”

Po ukończeniu kursu otrzymasz:
 • zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19.03.2019r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 652) Uwaga: Zaświadczenie nie daje uprawnień do wykonywania zawodu. Nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa dla wykonywania zawodu.
 • dyplom
Dyplom
Bardzo przydatna tematyka..Plus, że można się uczyć i zdawać zdalnie
Polecam .
Bardzo pomocne.
bardzo przydatne informacje naprawde jest wiele rzeczy o ktorych warto sobie przypomniec i spojrzec na nie z innej perspektywy
duzo wiedzy, mozna naprawde dowiedziec sie wielu rzeczy
Bardzo rzetelny kurs! Same konkrety. Zagadnienia opisane w prosty i jasny sposób. Dla każdego, kto chce świadomie wychowywać dzieci i dla każdego, kto przebywa pośród dzieci. Polecam wszystkim, zarówno rodzicom, przyszłym rodzicom i wszystkim „ciociom” i „wujkom”.
Bo moje dziecko jest wyjątkowe i zasługuje żeby to czuło i o tym wiedziało.
Bardzo Fajny Kurs Dużo się można nauczyć nabyć wiedzę Rewelacyjny jak Dlamnie 5 Gwiazdek
Podstawowe treści, wysoka cena
Szczerze polecam wszystkim rodzic . Człowiek uczy się całe życie ! Warto !
Ciekawie przedstawione tematy związane z rodzicielstwem. Kurs porządkuje zdobytą poprzez doświadczenie wiedzę oraz dostarcza nowych rozwiązań.
Nie spodziewałam się, że kurs będzie aż tak bogaty w interesujące mnie informacje. Jestem ogromnie zadowolona z wybranego kursu i z przekonaniem polecam skorzystanie z oferty. Niesamowicie przyjemna i intuicyjna forma kursu stanowi dodatkowy atut. Warto!
Bardzo cenne informacje i wiedza. Nauka z takimi materiałami to przyjemność
Profesjonalna obsługa, rzeczowe podejście do kursanta, polecam.
Powiem tak materiał opracowany w ilości maleńkich modułów z dużą ilością wizualizacji i to dla mnie bardzo dobrze bo tak głęboko emocjonalny temat został w mistrzowski sposób opowiedziany. Ludzie kochają obrazki a co do tematu były pomocne. Mimo iż większość zagadnień była dla mnie znajoma to przyznam że nad każdym pytaniem pochylam się do czasu aż nie rozbroilam tego co okazuje się nie widziałam w ten sposób. Rekomendacja materiału do egzaminu jest już przeze mnie polecona w jednej z poradni terapeutycznej oraz wśród pracowników socjalnych i powiem więcej jest zainteresowanie. Na pierwszy rzut oka kurs w tytule wydaje się blachy i nie bardzo widać przesłanie do czego komuś taka oczywistość ale trzeba tego dotknąć i mieć otwarty umysł na rzeczy z pozoru proste a tak trudne w praktyce. Brawo naprawdę autor który to opracował zasługuje na laury. Dzięki
Fantastyczny kurs, jasny, przejrzysty z którego można się naprawdę wiele dowiedzieć ! Dziękuję!

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.