Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego

Terapia poznawczo-behawioralna

O kursie:
Terapia poznawczo-behawioralna (TPB) jest popularną metodą leczenia zaburzeń psychicznych takich jak: depresje, napady paniki, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, lęk społeczny, schizofrenia, stres pourazowy, zaburzenia odżywiania. Niektóre z nich to choroby cywilizacyjne, z którymi boryka się wielu z nas. Bardzo często problemy te dotykają naszych bliskich, którym chcemy pomóc, jednak nie wiemy, jak to zrobić. W takich sytuacjach ten kurs jest niezwykle użyteczny. Nie rozwiąże kłopotów natury psychicznej, ale nakieruje, gdzie się w ich przypadku udać. Pomoże również odpowiedzieć na pytania, czy metody poznawczo-behawioralne wyeliminują problem. Kurs Terapia poznawczo-behawioralna jest zwięzłym kompendium wiedzy na temat tej stale rozwijającej się i zyskującej coraz więcej zwolenników metody. Z pewnością wiele ciekawych informacji odnajdą w nim osoby, które interesują się ludzką psychiką i psychologią.
UWAGA: Wydanie zaświadczenia o ukończeniu kursu nie jest jednoznaczne z uzyskaniem kwalifikacji w danym zawodzie.
Podczas kursu zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu:
 • rozpoznawania negatywnych myśli automatycznych i ich wpływu na ludzkie życie;
 • procesu konstruowania rzeczywistości, poprzez nadawanie znaczeń bodźcom napływającym z otoczenia;
 • zniekształceń poznawczych;
 • przebiegu terapii poznawczo-behawioralnej;
 • podstawowych technik TPB;
 • zastosowania i skuteczności TBP w leczeniu depresji, lęków, stresu pourazowego i schizofrenii.
Spis modułów:

 • Moduł 1: Terapia poznawczo-behawioralna założenia teoretyczne
 • Moduł 2: Zastosowanie i skuteczność terapii poznawczo-behawioralnej
 • Moduł 3: Proces terapeutyczny w terapii poznawczo-behawioralnej
 • Moduł 4: Techniki terapeutyczne stosowane w terapii poznawczo-behawioralnej
 • Moduł 5: Terapia poznawczo-behawioralna w leczeniu depresji
 • Moduł 6: Terapia poznawczo-behawioralna w leczeniu lęku napadowego
 • Moduł 7: Terapia poznawczo-behawioralna w leczeniu zespołu stresu pourazowego
 • Moduł 8: Terapia poznawczo-behawioralna w leczeniu schizofrenii
KURS ONLINE
dostępny od razu po zakupie
260 zł Kupuję >
Czas trwania kursu: 30 godzin i
Po ukończeniu kursu otrzymasz:
 • zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19.03.2019r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 652) Uwaga: Zaświadczenie nie daje uprawnień do wykonywania zawodu. Nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa dla wykonywania zawodu.
 • dyplom
Dyplom
Bardzo mi się podobało.
Bardzo bogata baza dydaktyczna, poparta odniesieniami do praktyki i aktualnych przesłanek (np. terapia poznawczo-behawioralna w aspekcie leczenia schizofrenii, w tym paranoidalnej - tu statystyki są dopiero badane, ale sama terapia dobrze rokuje). Jako terapeuta zawsze stawiam na merytorykę, a ten kurs jest naprawdę świetny (łącznie z końcowym sprawdzeniem wiadomości). Treści klarowne, zrozumiałe, łatwo przyswajalne. Taka nauka to sama przyjemność. Dziękuję.
Polecam z całego serca kurs Terapii-behawioralnej. Materiały są opracowane wspaniale i zrozumiale. Kontakt z Paniami CRP we Wrocławiu jest bardzo sympatyczny. Zawsze można zadzwonić i Panie z cierpliwością tlumaczą ,że każdy zrozumie swój problem. POLECAM..POLECAM...POLECAM ! I jestem wdzięczna ,że mogłam uczestniczyć w tym kursie i napewno skorzystam jeszcze nie z jednego kursu.
Ciekawie opracowane materiały
polecam!!!
OK
polecam
ŚWIETNE SZKOLENIE
Bardzo przyjemny kurs
Polecam. Bardzo dobre opracowanie materiałów dydaktycznych. Całość kursu podzielona na kilka modułów, po każdym z nich test sprawdzający wiedzę. Elastyczny czas pracy oraz wybór zagadnień do przyswojenia.Super kontakt z organizatorem kursu
Bardzo ciekawy i rozwijający kurs! Jestem w pełni zadowolona.
Polecam!! Bardzo fajnie opracowany materiał
Zadowalające szkolenie
Dziękuję i polecam kursy
Kurs bardzo dobrze napisany, przejrzysta treść i jej układ. Dobry kontakt z firmą i wszystko od ręki. Serdecznie polecam!

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.