Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego

Terapia poznawczo-behawioralna

O kursie:
Terapia poznawczo-behawioralna (TPB) jest popularną metodą leczenia zaburzeń psychicznych takich jak: depresje, napady paniki, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, lęk społeczny, schizofrenia, stres pourazowy, zaburzenia odżywiania. Niektóre z nich to choroby cywilizacyjne, z którymi boryka się wielu z nas. Bardzo często problemy te dotykają naszych bliskich, którym chcemy pomóc, jednak nie wiemy, jak to zrobić. W takich sytuacjach ten kurs jest niezwykle użyteczny. Nie rozwiąże kłopotów natury psychicznej, ale nakieruje, gdzie się w ich przypadku udać. Pomoże również odpowiedzieć na pytania, czy metody poznawczo-behawioralne wyeliminują problem. Kurs Terapia poznawczo-behawioralna jest zwięzłym kompendium wiedzy na temat tej stale rozwijającej się i zyskującej coraz więcej zwolenników metody. Z pewnością wiele ciekawych informacji odnajdą w nim osoby, które interesują się ludzką psychiką i psychologią.
UWAGA: Wydanie zaświadczenia o ukończeniu kursu nie jest jednoznaczne z uzyskaniem kwalifikacji w danym zawodzie.
Podczas kursu zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu:
 • rozpoznawania negatywnych myśli automatycznych i ich wpływu na ludzkie życie;
 • procesu konstruowania rzeczywistości, poprzez nadawanie znaczeń bodźcom napływającym z otoczenia;
 • zniekształceń poznawczych;
 • przebiegu terapii poznawczo-behawioralnej;
 • podstawowych technik TPB;
 • zastosowania i skuteczności TBP w leczeniu depresji, lęków, stresu pourazowego i schizofrenii.
Spis modułów:

 • Moduł 1: Terapia poznawczo-behawioralna założenia teoretyczne
 • Moduł 2: Zastosowanie i skuteczność terapii poznawczo-behawioralnej
 • Moduł 3: Proces terapeutyczny w terapii poznawczo-behawioralnej
 • Moduł 4: Techniki terapeutyczne stosowane w terapii poznawczo-behawioralnej
 • Moduł 5: Terapia poznawczo-behawioralna w leczeniu depresji
 • Moduł 6: Terapia poznawczo-behawioralna w leczeniu lęku napadowego
 • Moduł 7: Terapia poznawczo-behawioralna w leczeniu zespołu stresu pourazowego
 • Moduł 8: Terapia poznawczo-behawioralna w leczeniu schizofrenii
KURS ONLINE
dostępny od razu po zakupie
280 zł Kupuję >
Czas trwania kursu: 30 godzin i
Po ukończeniu kursu otrzymasz:
 • zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19.03.2019r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 652) Uwaga: Zaświadczenie nie daje uprawnień do wykonywania zawodu. Nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa dla wykonywania zawodu.
 • dyplom
Dyplom
To już mój 7 zaliczony kurs w CRP Wrocław. Sposób korzystania z platformy banalny, materiały bardzo wyczerpujące, przez to egzamin zdaje się bez trudu. Często zaglądam, by sprawdzić nowe oferty kursów, które są unikalne wśród innych dostępnych w sieci. Polecam serdecznie.
Anna Maria, Gromadka (woj. dolnośląskie)
starstarstarstarstar
Przejrzysty, pełen informacji i wiedzy kurs, testy w fajnej formie. Jestem zadowolona.
Bardzo dobre kursy
Wspaniały kurs, czyta się jak wciagający kryminał
Po ukończeniu kursu Hipnozy miałem już nie inwestować w kursy z CRP ale zniżka 70% zachęciła mnie do ryzyka. Kurs TPB zrobił na mnie zupełnie odmienne wrażenie niż kurs Hipnozy. Kurs TPB mogę Polecic z czystym sumieniem, choć fachowcem się po nim nie zostaje
Kurs rewelacyjny! Wszystko opisane przystępnie , weryfikacja wiedzy testy plus pytanie otwarte. Naprawdę przydaje się aby zapoznać się z danym zagadnieniem terapii poznawczo-behawioralnej. Kolejny już wykupiony!
Bardzo fajny kurs . Profesjonalnie opisane i przedstawione wiadomości .
Kurs bardzo przystępnie napisany wszystkie ważne informacje zawarte jasno konkretnie przedstawiona wiedzą chociaż jeden minusik jak by było w formie wykładu to myślę że by był kurs przystępniejszy i bardziej zapadał w pamięć i więcej kart pracy do wykorzystania w pracy z pacjentami ale tak czy siak polecam
Barbara, Święta Katarzyna
starstarstarstarstar
Bardzo dobrze przygotowany kurs Zrozumiałe i na temat.
Napewno kupię następny kurs .
Kurs ma za zadanie dostarczyć wiedzę teoretyczną na temat wybranego zagadnienia - tudzież terapii poznawczo-behawioralnej. I taką też rolę spełnia. Dla każdego specjalisty wiadomym jest, że aby móc taką terapię przeprowadzić należy przejść szereg innych warsztatów, nie na podstawie nauki on line. I za tę skoncentrowaną dawkę wiedzy daję plus.
Polecam
Dobry kurs, dużo wiedzy podanej w zrozumiały sposób. Polecam !
Fajnie przygotowany kurs.
Szybko i sprawnie .
Myślę, że to jest fajny kurs, szczególnie dla osób które chciałyby rozpocząć szkołę psychoterapii i mają pewne wątpliwości dotyczące tego czy się odnajdą w tej terapii.

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.