Kurs Excel dla początkujących - Centrum Rozwoju Personalnego

Excel dla początkujących

O kursie:
Znajomość Excela ułatwia pracę oraz pozwala prezentować różnego typu dane w atrakcyjny sposób. Umiejetność korzystania z arkuszy kalkulacyjnych jest sprawdzana w trakcie rekrutacji, dlatego warto dobrze się przygotować i przyswoić operacje na komórkach oraz podstawowe formuły i funkcje. Kurs "Excel dla początkujących" to 2,5 h nagrań wideo (6 modułów), 6 skoroszytów do pobrania oraz ćwiczenia do samodzielnego wykonania. Dedykowany jest osobom, które dopiero poznają ten program. Do każdej lekcji dołączono skoroszyt, na którym opiera się nagranie. Plik można pobrać i powtarzać we własnym zakresie operacje prezentowane na filmie. Można w każdej chwili zatrzymać nagranie, cofnąć się do momentu, który chce się powtórzyć, czy zatrzymać na czas samodzielnego wykonywania ćwiczeń. 
UWAGA: Wydanie zaświadczenia o ukończeniu kursu nie jest jednoznaczne z uzyskaniem kwalifikacji w danym zawodzie.

Kurs opracował Rafał Hałasa, z Excelem pracuje od 10 lat. Swoją wiedzę zdobywał realizując praktyczne projekty z zakresu analizy i prezentacji danych. Od kilku lat uczy Excela. Jest też wielkim pasjonatem nauczania online. Dzięki temu powstała seria kursów z obsługi programu na różnych poziomach zaawansowania.

Podczas kursu zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu:
 • pracy z arkuszami;
 • wprowadzania i edycji danych;
 • pracy z danymi: formatowanie, sortowanie, filtrowanie, blokowanie okienek;
 • podstawowych funkcji i formuł;
 • przygotowania i modyfikowania wykresów;
 • drukowania raportów.
Spis modułów:

 • Moduł 1: Rozpoczęcie pracy z programem Excel (5 lekcji)
 • Moduł 2: Przygotowanie danych (4 lekcje)
 • Moduł 3: Praca z danymi (4 lekcje)
 • Moduł 4: Funkcje i formuły (4 lekcje)
 • Moduł 5: Prezentacja graficzna/ wizualizacja (3 lekcje)
 • Moduł 6: Przygotowanie raportów i drukowanie (2 lekcje)
KURS ONLINE
dostępny od razu po zakupie
220 zł Kupuję >
Czas trwania kursu: 30 godzin i
Kupując u nas zyskujesz:

Obszerne materiały

Fachową wiedzę

Zaświadczenie MEN

Prestiżowy dyplom

Inne kursy z kategorii:
„Excel”

Po ukończeniu kursu otrzymasz:
 • zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19.03.2019r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 652) Uwaga: Zaświadczenie nie daje uprawnień do wykonywania zawodu. Nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa dla wykonywania zawodu.
 • dyplom
 • Ukończenie kursu jest równoznaczne z rozwiązaniem testów sprawdzających dołączonych do modułów, (każdy test z wynikiem min. 70% pozytywnych odpowiedzi), a także udzieleniem poprawnej odpowiedzi pisemnej na pytanie otwarte w ostatnim module kursu.
Dyplom
Kurs bardzo przejrzysty i zrozumiały nawet dla opornych.
Bardzo dobrze i szczegółowo wyłożony temat. Można się dużo nauczyć. Dzięki temu mam większe szanse na pracę.
To już mój drugi kurs, jestem bardzo zadowolona. Dużo przydatnej wiedzy!!!
Godny polecenia kurs dla osób, które wcześniej nie pracowały w Excelu.
Bardzo przejrzysty kurs. Jestem zadowolona!
Chce zacząć od tego, że owy kurs kupiłem za około 120 zł, dzięki zniżce. A i tak uważam że jest to ździerstwo

Ale muszę powiedzieć, że jeżeli ktoś nie ma żadnych kursów lub co sobie wpisać do CV - ten kurs może być dobry.
I jeżeli pracodawca każe Ci zrobić ten kurs. To są dwa powody, dla których można zrobić te kursy (jednak certyfikat to certyfikat :P), w przeciwnym wypadku po prostu nie warto.

Zacznę od tego, że kurs jest "przewidziany" na 30h, co jest absolutnym kłamstwem. Filmiki nie przekraczają 10 minut. Na stronie podane jest, że kurs podstawowy z Excela to 30h (z czego 2,5h to video). Tylko prawda jest taka, że oprócz obejrzenia filmików - nie ma tam co robić. Niby są w modułach zadania - ale umówmy się - tam jest po jednym zadaniu, które można zrobić w przeciągu 20 sekund. Także ja nie mam absolutnie żadnego pojęcia, dlaczego miałbym siedzieć przy tym 30h...

Filmiki nie są laniem wody, tu się zgodze - ale nie mają zbyt wielkiej treści. Parę informacji i tyle. Myślę, że na ten stopień zaawansowania materiału (a to jest poziom początkujący - tak tylko przypominam) tego materiału powinno być przynajmniej trzy razy więcej, jak nie cztery. Dlatego że poświecenie całej lekcji na jeden element na wstążce, to robienie ludzi w butelkę. Rozumiem, że można się nad nim chwile rozgadać, ale nie są to tak zaawansowane i skomplikowane rzeczy, żeby trzeba było dawkować to po jednym filmiku, który notabene tworzy cała lekcje.

Test końcowy to jakiś żart - zadanie otwarte jest najprostsze na świecie, i osoba, która odpaliła pierwszą minute, pierwszego filmiku, może na to odpowiedzieć.
Zadania zamknięte to w większości pamięciowka, która nawet nie sprawdza niczego, tylko to czy wiemy np. jak nazywają się możliwości widoku w Excel. Co nie jest pytaniem, które faktycznie sprawdza nasze umiejętności, tylko "zapchaj-dziurą".


Polecam prędzej zaoszczędzić sobie pieniądze, pójść na jakiś prawdziwy kurs - najlepiej taki który przygotuje Cię do egzaminów Microsoft, i później pójść na ten egzamin. Na prawdę. Bo tutaj się tylko straci czas i pieniądze. Autor nie ma żadnej moralności, skoro wraz z poziomem trudności jakość jest coraz gorsza.


Kurs profesjonalnie przedstawiony
Bardzo fajny, przejrzysty kurs, ktory w bardzo przystępny sposób wyjaśnia zagadnienia w nim zawarte.
Super. Przejrzyste i zwiężle wytłumaczone lekcje .Polecam
Bardzo dobry kurs nauczyłem się z niego sporo, Polecam
Polecam kurs
Bardzo dobry kurs dla osób poczatkujacych obszerna wiedza z ćwiczeniami , polecam
Kurs online prowadzony na wysokim poziomie, zgodny z opisem, bardzo dogodna forma.
Centrum Rozwoju Personalnego szybko odpowiada na maile z zapytaniami.
Kody rabatowe udzielane na kolejne kursy to super bonusy, z których z już korzystam. Dzięki rabatom zdecydowałam się na więcej szkoleń online.
Jestem bardzo zadowolona i polecam.
Po zakończonym kursie dyplom z zaświadczeniem otrzymałam w niecały tydzień.
Polecam

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.