EEG Biofeedback Kurs online z certyfikatem - Centrum Rozwoju Personalnego

EEG Biofeedback

O kursie:
Biofeedback (ang. biologiczne sprzężenie zwrotne) to metoda wykorzystywana m. in. w psychologii, medycynie, sporcie i biznesie. Udowodniono, że ta metoda zwiększa możliwości umysłu: poprawia zdolności zapamiętywania, koncentrację uwagi, szybkość i kreatywność myślenia, podwyższa samoocenę, równocześnie uczy relaksu, niweluje stres, lęki oraz napięcie. Jest to metoda całkowicie bezpieczna, bezinwazyjna. Wiedza na temat EEG Biofeedback jest przydatna w pracy nauczycieli, pedagogów, psychologów, terapeutów oraz wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi metodami zwiększającymi możliwości naszego umysłu.
UWAGA: Wydanie zaświadczenia o ukończeniu kursu nie jest jednoznaczne z uzyskaniem kwalifikacji w danym zawodzie.
 

Kurs opracowała mgr Ewelina Prędka-Pawlun, psycholog, terapeuta EEG Biofeedback. Pracuje w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu technik rozwoju osobistego. Pisze artykuły z dziedziny psychologii procesów poznawczych.

Obszary wiedzy i zagadnienia, które zgłębisz to:
 • zastosowań EEG Biofeedback w różnych dziedzinach nauki i życia;
 • podstawowych pojęć EEG: fal mózgowych, rodzajów badań Biofeedback oraz nieprawidłowości w zapisie EEG;
 • doboru odpowiedniego treningu EEG Biofeedback do problemu klienta, dopasowania technik wspomagających trening wraz z metodami psychologicznymi;
 • planowania treningu EEG Biofeedback.
Spis modułów:

 • Moduł 1: Wprowadzenie do EEG Biofeedback
 • Moduł 2: Podstawowe pojęcia EEG Biofeedback
 • Moduł 3: Trening na aparaturze
 • Moduł 4: Zastosowanie terapii Biofeedback
 • Moduł 5: Techniki wspomagające terapię EEG Biofeedback
 • Moduł 6: Metody psychologiczne wspomagające diagnozę EEG Biofeedback
KURS ONLINE
dostępny od razu po zakupie
320 zł
120 zł
Kupuję >
Czas trwania kursu: 30 godzin i
Kupując u nas zyskujesz:

Obszerne materiały

Fachową wiedzę

Zaświadczenie MEN

Prestiżowy dyplom

Inne kursy z kategorii:
„Zdrowie, dieta”

Po ukończeniu kursu otrzymasz:
 • zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19.03.2019r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 652) Uwaga: Zaświadczenie nie daje uprawnień do wykonywania zawodu. Nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa dla wykonywania zawodu.
 • dyplom
 • Ukończenie kursu jest równoznaczne z rozwiązaniem testów sprawdzających dołączonych do modułów, (każdy test z wynikiem min. 70% pozytywnych odpowiedzi), a także udzieleniem poprawnej odpowiedzi pisemnej na pytanie otwarte w ostatnim module kursu.
Dyplom
Paulina, Miechów
starstarstarstarstar
Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu to absolutnie fenomenalne miejsce, które nie tylko spełniło, ale również przekroczyło moje najwyższe oczekiwania! Jako osoba szukająca możliwości rozwoju osobistego, miałam okazję skorzystać z ich programów, które były prowadzone w trybie online, i muszę powiedzieć, że doświadczenie było absolutnie rewelacyjne.

Już od samego początku zauważyłam, że Centrum skupia się na zapewnieniu najwyższej jakości materiałów edukacyjnych. Przedstawione treści były kompleksowe, rzetelne i bardzo praktyczne. Każdy moduł był doskonale zaplanowany i dostarczył mnóstwo nowej wiedzy, inspiracji oraz narzędzi do mojego osobistego rozwoju.

Nie mogę również nie wspomnieć o fenomenalnej komunikacji, która była kluczowym elementem tego doświadczenia. Dzięki świetnie zorganizowanemu systemowi komunikacji online, wszystkie informacje dotyczące harmonogramu, materiałów czy ewentualnych zmian, były przekazywane w sposób jasny i przejrzysty. Nawet w przypadku pytań czy wątpliwości, zawsze można było liczyć na błyskawiczną i profesjonalną odpowiedź od zespołu Centrum Rozwoju Personalnego.Podsumowując, Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu to miejsce, które z całą pewnością poleciłabym każdemu poszukującemu rozwoju osobistego. Świetne materiały, doskonała organizacja online i serdeczny zespół tworzą idealne połączenie, które przekłada się na niezwykłe doświadczenie edukacyjne. Dzięki nim, odkryłam nowe perspektywy i zdobyłam umiejętności, które z pewnością wpłyną na moją przyszłość. Jesteście najlepsi!
Agnieszka, Dziwnów
starstarstarstarstar
Mega polecam kurs bardzo dużo informacji i materiałów
Ewelina, Toruń
starstarstarstarstar
Rewelacyjne, profesjonalne! Brawo dla całej kadry !
Łukasz, Święta Katarzyna
starstarstarstarstar
Kurs jest bardzo dobrze zaprojektowany. Moduły są naprawdę bogate w informacje na dany temat. Polecam kurs EEG Biofeedback.
Jestem ciekawy też innych kursów. Po jednym kursie mam zaufanie że reszta kursów które mnie interesują będą również dużą dawką wiedzy.
Oskar, Wągrowiec
starstarstarstarstar
Kurs bardzo obszerny, ładnie skonstruowany graficznie. Przystępnie zorganizowany.
Weronika, Stężyca
starstarstarstarstar
Platforma jest czytelna i jest dobry kontakt z Administratorami. Jakość kursu i wiedza jaką mi przekazano mile mnie zaskoczyła. Napewno jeszcze skorzystam
Renata, Bielany Wrocławskie
starstarstarstarstar
Kurs przejrzysty, bardzo ciekawy. Polecam.
Bogdan, Zgierz
starstarstarstar
Fajny kurs, można w przyszłości pomyśleć o praktykach
Anna, Stargard
starstarstarstarstar
Rzetelny kurs.
100% satysfakcji
Paulina, Łódź
starstarstarstarstar
Kurs spełnił moje oczekiwania. Materiały są wspaniale opracowane - zawierają dużo ciekawych i ważnych informacji. Z całą pewnością udało mi się rozwinąć zainteresowania oraz wiedzę.
Małgorzata, Ratowice
starstarstarstarstar
Bardzo dobry kurs
Polecam , konkretne treści .
Sylwia, Katowice
starstarstarstarstar
Każdy, kto ma ochotę rozszerzyć swoją wiedzę, z całym sercem polecam . Fachowy kurs, kompesum wiedzy w jednym miejscu .
Edyta , Kraków
starstarstarstarstar
Profesjonalnie przygotowane materiały. Bardzo przyjazne oprogramowanie. Polecam

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.