Dermokonsultantka Kurs online certyfikatem - Centrum Rozwoju Personalnego

Dermokonsultantka

O kursie:
Dermokonsultantka w swojej pracy łączy wiedzę z zakresu chemii kosmetycznej, kosmetologii, dermatologii, zagadnień rynkowych oraz technik sprzedaży. To nowa, dynamicznie rozwijająca się profesja, w której doskonale odnajdą się osoby, dla których ważne jest samodoskonalenie, są zaangażowane w swoją pracę i wykonują ją z pasją. Zawód ten już jakiś czas temu zdobył uznanie za granicą, a od kilku lat zyskuje je także w Polsce. Dermokonsultantka to już nie tylko pani, która pomaga wybrać krem, ale specjalista w dziedzinie skóry zdrowej, wymagającej bądź problematycznej. E-kurs "Dermokonsultantka" ma za zadanie przygotować Uczestników do wykonywania tego zawodu, poszerzyć ich wiedzę z zakresu postaw kosmetologii i dermatologii oraz usystematyzować informacje w zakresie kosmetyków i chemii kosmetycznej.
UWAGA: Wydanie zaświadczenia o ukończeniu kursu nie jest jednoznaczne z uzyskaniem kwalifikacji w danym zawodzie.
Obszary wiedzy i zagadnienia, które zgłębisz to:
 • podstaw kosmetologii i dermatologii;
 • przygotowania do wykonywania zawodu dermokonsultantki;
 • kosmetyków i pielęgnacji skóry twarzy, ciała i włosów;
 • aktywnej sprzedaży dermokosmetyków;
 • przeprowadzania profesjonalnych dermokonsultacji.
Spis modułów:

 • Moduł 1: Skóra
 • Moduł 2: Włosy
 • Moduł 3: Dermoksmetyki
 • Moduł 4: Wizerunek dermokonsultantki
 • Moduł 5: Prowadzenie dermokonsultacji i aktywna sprzedaż produktów kosmetycznych
KURS ONLINE
dostępny od razu po zakupie
290 zł Kupuję >
Czas trwania kursu: 30 godzin i
Kupując u nas zyskujesz:

Obszerne materiały

Fachową wiedzę

Zaświadczenie MEN

Prestiżowy dyplom

Inne kursy z kategorii:
„Kursy kosmetyczne”

Po ukończeniu kursu otrzymasz:
 • zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19.03.2019r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 652) Uwaga: Zaświadczenie nie daje uprawnień do wykonywania zawodu. Nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa dla wykonywania zawodu.
 • dyplom
 • Ukończenie kursu jest równoznaczne z rozwiązaniem testów sprawdzających dołączonych do modułów, (każdy test z wynikiem min. 70% pozytywnych odpowiedzi), a także udzieleniem poprawnej odpowiedzi pisemnej na pytanie otwarte w ostatnim module kursu.
Dyplom
Piotr, Braniewo
starstarstarstarstar
Kurs zawiera dużo najważniejszych informacji z zakresu kosmetologii i kosmetyki, w tym co najważniejsze dobierania produktów i składników.
Maja, Starachowice
starstarstarstarstar
Jest wszystko super, bardzo polecam :)
Joanna, Chojnów
starstarstarstarstar
Bardzo ciekawe szkolenie
Polecam
Kurs posiada ciekawe zagadnienia zarówno o skórze, jak i włosach, co było miłym zaskoczeniem, ponieważ bardzo interesuje się ta tematyką. Kurs oceniam dobrze, brakuje mi jedynie trochę więcej bardziej szczegółowej wiedzy. Natomiast, kurs i tak pozwolił mi na poszerzenie mojej znajomości tematu.
Merytorycznie interesująco przygotowany kurs, ciekawe i bardzo dobrze napisane materiały. Warto odbyć kurs. Dobre źródło podstawowej wiedzy dla dermokonsultantek. Jestem zadowolona i polecam.
Ilona, Grudziądz
starstarstarstarstar
Polecam, to kolejny kurs który ukończyłam :)
bardzo przydatny kurs, wiele wiedzy w tej dziedzinie. Wszystko w pigułce przystępne do nauczenia.
Natalia, LUBLIN
starstarstarstarstar
Pełen profesjonalizm, jestem bardzo zadowolona, jakiekolwiek problemy zostają rozwiązane od ręki. Napewno będę szczerze polecać wszystkim, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w danym kierunku.
Katarzyna, Gdańsk
starstarstarstarstar
Bardzo fajne i ciekawe informacje rozbudowujące temat pielęgnacji czy problemów naszej skóry. Fachowe wskazówki jak rozmawiać z klientem i jakie szczegóły są niezwykle ważne
POLECAM
Iwona , Wadowice
starstarstarstarstar
serdecznie polecam
Marlena , Tułowice
starstarstarstarstar
Jakość kursu bardzo dobra
Dagmara Milena, Mniów
starstarstarstarstar
Szkolenie super, na prawdę jestem bardzo zadowolona. Duża dawka wiedzy, wszystko analizowałam z wielką przyjemnością. Najbardziej podobało mi się to, że kurs mogłam realizować w dowolnym czasie. Polecam :)
Paulina , Warszawa (Białołęka)
starstarstarstarstar
Co do kursu bardzo fajnie wprowadza na czym polega praca dermokonsultantki, jak działa, takie jak dla mnie dla osoby początkującej jest dobre. Nie ma pośpiechu nauki, zawsze w wolnej chwili można przysiąść, poczytać je i rozwiązać testy :)

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.