Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego
Dermokonsultantka

O kursie:

Dermokonsultantka w swojej pracy łączy wiedzę z zakresu chemii kosmetycznej, kosmetologii, dermatologii, zagadnień rynkowych czy technik sprzedaży. To nowa, dynamicznie rozwijająca się profesja, w której doskonale odnajdą się osoby dla których ważne jest samodoskonalenie, są zaangażowane w swoją pracę i wykonują ją z pasją. Zawód ten już jakiś czas temu zdobył uznanie za granicą, a od kilku lat zyskuje je także w Polsce. Dermokonsultantka to już nie tylko pani, która pomaga wybrać krem, ale specjalista w dziedzinie skóry zdrowej, wymagającej bądź problematycznej. E-kurs "Dermokonsultantka" ma za zadanie przygotować Uczestników do wykonywania tego zawodu, poszerzyć ich wiedzę z zakresu postaw kosmetologii i dermatologii oraz usestymatyzować informacje w zakresie kosmetyków i chemii kosmetycznej. UWAGA: Wydanie zaświadczenia o ukończeniu kursu nie jest jednoznaczne z uzyskaniem kwalifikacji w danym zawodzie. UWAGA: Wydanie zaświadczenia o ukończeniu kursu nie jest jednoznaczne z uzyskaniem kwalifikacji w danym zawodzie.

Czas trwania kursu: 30 godzin

Podczas kursu zdobędziesz
wiedzę i umiejętności z zakresu:
 • podstaw kosmetologii i dermatologii
 • przygotowania do wykonywania zawodu dermokonsultantki
 • kosmetyków i pielęgnacji skóry twarzy, ciała i włosów
 • aktywnej sprzedaży dermokosmetyków
 • przeprowadzania profesjonalnych dermokonsultacji
Zawartość kursu:
 • Moduł 1 Skóra
 • Moduł 2 Włosy
 • Moduł 3 Dermoksmetyki
 • Moduł 4 Wizerunek dermokonsultantki
 • Moduł 5 Prowadzenie dermokonsultacji i aktywna sprzedaż produktów kosmetycznych
KURS ONLINE dostępny od razu po zakupie 260
KUPUJĄC U NAS ZYSKUJESZ:
 • Obszerne materiały
 • Fachową wiedzę
 • Zaświadczenie MEN
 • Prestiżowy dyplom

Po ukończeniu kursu otrzymasz:

 • zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19.03.2019r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 652) Uwaga: Zaświadczenie nie daje uprawnień do wykonywania zawodu. Nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa dla wykonywania zawodu.
 • dyplom

 

 

OPINIE NASZYCH KURSANTÓW

Sylwia, Kępno
bardzo przydatny kurs, wiele wiedzy w tej dziedzinie. Wszystko w pigułce przystępne do nauczenia.
Agata, Paterek
POLECAM
Dagmara Milena, Mniów
Szkolenie super, na prawdę jestem bardzo zadowolona. Duża dawka wiedzy, wszystko analizowałam z wielką przyjemnością. Najbardziej podobało mi się to, że kurs mogłam realizować w dowolnym czasie. Polecam :)
Paulina, Wrocław
Polecam kurs, przydatne informacje, przedstawione w przystępny, zwięzły sposób
Katarzyna,
ok
Agnieszka, Gdańsk
Kurs bardzo dobrze przygotowany, prosty i jasny przekaz materiału. Wysyłka druku ekspresowa :) polecam i skorzystam kolejny raz :)
Katarzyna , Dublin 11
super kurs polecam
Natalia, LUBLIN
Pełen profesjonalizm, jestem bardzo zadowolona, jakiekolwiek problemy zostają rozwiązane od ręki. Napewno będę szczerze polecać wszystkim, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w danym kierunku.
Iwona , Wadowice
serdecznie polecam
Paulina , Warszawa (Białołęka)
Co do kursu bardzo fajnie wprowadza na czym polega praca dermokonsultantki, jak działa, takie jak dla mnie dla osoby początkującej jest dobre. Nie ma pośpiechu nauki, zawsze w wolnej chwili można przysiąść, poczytać je i rozwiązać testy :)
Agnieszka, Szymbark
Ok
Alicja, Gdynia
Kurs bardzo przydatny. Dostęp do platformy edukacyjnej nieograniczony, wszystko bardzo jasno i czytelnie przedstawione, dzięki czemu nauka jest przyjemniejsza. Jak najbardziej polecam ten kurs. Zdobytą wiedzę wykorzystam zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym.
Agnieszka
Polecam!
Barbara, Bytom
Polecam kurs
Katarzyna, Gdańsk
Bardzo fajne i ciekawe informacje rozbudowujące temat pielęgnacji czy problemów naszej skóry. Fachowe wskazówki jak rozmawiać z klientem i jakie szczegóły są niezwykle ważne
Marlena , Tułowice
Jakość kursu bardzo dobra
Barbara, Wrocław

Polecam gorąco każdemu te kursy są dobrze przygotowane i co najważniejsze dokumenty po kursie są wiarygodne uznawane wszędzie
Klaudia, Poznań
Wiele się nauczyłam
Inga , Warszawa
kurs przeprowadzony sprawnie. bardzo dobrze przygotowane materialy
Kinga
Fantastyczny kurs, dzięki któremu wiele się nauczyłam. Na pewno zdobytą wiedzę wykorzystam w przyszłości należycie. Bardzo dobrze wydane pieniądze.
?>

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.