Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego

Aktualności

Majowe promocje!

Data dodania: 2022-04-27 13:55:14


Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej najnowszej promocji!Wielkimi krokami zbliża się maj, a wraz z nim kolejny długi weekend.
Mamy nadzieję, że wiosenna pogoda zaszczyci nas wreszcie swoją obecnością i przyniesie ze sobą dużo słońca.

Aby nie tylko najbliższe dni były promienne, ale również Twoja cera, warto o nią zadbać już dziś.

Mamy dla Ciebie kursy w atrakcyjnych cenach, które z pewnością nakierują Cię na drogę ku pięknej, zdrowej skórze.
Wygodna forma online i materiały do czytania z pewnością sprawdzą się podczas tych dodatkowych kilku dni urlopu zarówno w domu, jak i w podróży. A jakie kursy w promocyjnych cenach proponujemy?
 Kosmetologia estetyczna
 
Kosmetologia estetyczna skupia się na aspekcie wyglądu zewnętrznego, wizerunku, estetyki, samopoczucia, widocznych zmian w skórze oraz odczuwanym przez pacjenta dyskomfortem w jakości życia. Pacjent, który poddaje się zabiegom kosmetologii estetycznej pragnie nie tylko poprawić swój wygląd, ale też samopoczucie psychiczne i zwiększyć pewność siebie. Kosmetolog, który wykonuje takie zabiegi, w pewnym sensie powinien być też psychologiem który wysłucha pacjenta, podbuduje jego poczucie własnej wartości, a także uświadomi, go, że jesteśmy piękni, gdy czujemy się piękni, a nasza ocena własnej atrakcyjności nie powinna być ściśle uzależniona od oceny innych osób. Kurs jest adresowany do osób zainteresowanych kosmetologią, osób pracujących na stanowiskach kosmetycznych jak również osób zainteresowanych branżą kosmetyczną, urodą i zdrowiem. Celem kursu jest zapoznanie z zadaniami i możliwościami kosmetologii estetycznej, zdobycie wiedzy na temat prawidłowego doboru zabiegów, ich zastosowań i przeciwwskazań..

Nowa cena: 220 zł
Stara cena: 280,00 zł
 


Dietetyka w kosmetyce
 
Odpowiednio zbilansowana dieta, bogata w wybrane składniki jest niezwykle istotna dla utrzymania dobrej kondycji skóry, włosów i paznokci. Niedobory żywieniowe mogą być jedną z przyczyn występowania zmian skórnych, szybszego starzenia się skóry, osłabienia paznokci, czy nadmiernego wypadania włosów. W poszczególnych modułach kursu przedstawiono informacje mające na celu wyjaśnienie, dlaczego wybrane składniki żywności znajdują szerokie zastosowanie w kosmetologii. Omówiono również ich znaczenie w leczeniu wybranych schorzeń skórnych, a także problemów trychologicznych.

Nowa cena: 230 zł
Stara cena: 290,00 zł
 


Dermokonsultantka

 Dermokonsultantka w swojej pracy łączy wiedzę z zakresu chemii kosmetycznej, kosmetologii, dermatologii, zagadnień rynkowych oraz technik sprzedaży. To nowa, dynamicznie rozwijająca się profesja, w której doskonale odnajdą się osoby, dla których ważne jest samodoskonalenie, są zaangażowane w swoją pracę i wykonują ją z pasją. Zawód ten już jakiś czas temu zdobył uznanie za granicą, a od kilku lat zyskuje je także w Polsce. Dermokonsultantka to już nie tylko pani, która pomaga wybrać krem, ale specjalista w dziedzinie skóry zdrowej, wymagającej bądź problematycznej. E-kurs "Dermokonsultantka" ma za zadanie przygotować Uczestników do wykonywania tego zawodu, poszerzyć ich wiedzę z zakresu postaw kosmetologii i dermatologii oraz usystematyzować informacje w zakresie kosmetyków i chemii kosmetycznej.

Nowa cena: 210 zł
Stara cena: 270,00 zł
 


Organizacja i zarządzanie salonem kosmetycznym
 
Sprawna organizacja pracy salonu kosmetycznego to lepiej wykorzystane kompetencje i czas zatrudnianego personelu, większe zyski finansowe, a przede wszystkim zadowolony i lojalny klient. Celem kursu jest usystematyzowanie wiedzy na temat prawnych aspektów działalności kosmetycznej oraz przedstawienie wiedzy przydatnej w codziennej organizacji pracy salonu kosmetycznego. Jest to propozycja szczególnie przydatna osobom, które dopiero co zaczynają swoją przygodę na rynku beauty lub poważnie myślą o założeniu własnego gabinetu.

Nowa cena: 180 zł
Stara cena:  240,00 zł
 


Zapraszamy do wzięcia udziału w promocji!

    Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.